Tomasz Grunwald nie żyje

14 kwietnia 2019

Otrzymalismy smutną wiadomość, że w dniu 13 kwietnia 2019 r. zmarł nasz kolega Tomasz Grunwald, członek prezydium Rady Podatkowej od 2007 r.

Tomek był doradcą podatkowym i radcą prawnym, partnerem w KPMG. Karierę zawodową rozpoczął w 1994 r. w Zespole Podatków Pośrednich Ernst & Young. Od 1999 r. był liderem Zespołu Podatków Pośrednich w KPMG.  Gdy w 2007 r. KPMG przyłączyło się do prac Rady Podatkowej, Tomasz został powołany na wiceprzewodniczącego Grupy VAT. W latach 2010-2016 pełnił funkcję przewodniczącego Grupy. W 2016 r. zrezygnował z kierowania Grupą VAT, lecz pozostał członkiem przeydium Rady, jako członek Komitetu Wspierającego. Pełnił tez niezwykle ważną funkcję członka Komitetu Prawniczego. W ramach naszych prac uczestniczył w wielu ważnych projektach VATowskich. Zawsze przygotowany, spokojny, profesjonalny.

Był absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W tym samym czasie kończyliśmy studia.  Widzieliśmy się na naszym ostatnim Kongresie Rady Podatkowej 9 kwietnia.

Pozostanie w naszej pamięci.

Rafał Iniewski

 

 

POWRÓT