Dane kontaktowe

RADA PODATKOWA Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3
00-727 Warszawa
Tel. 48 (22) 55 99 900
Fax 48 (22) 55 99 910

radapodatkowa@konfederacjalewiatan.pl

Przemysław Pruszyński
Sekretarz Rady Podatkowej
ppruszynski@konfederacjalewiatan.pl

Andrzej Nikończyk
Przewodniczący Rady Podatkowej
anikonczyk@konfederacjalewiatan.pl

Rafał Iniewski
Wiceprzewodniczący Rady Podatkowej
riniewski@konfederacjalewiatan.pl

Tomasz Grunwald
Przewodniczący Grupy VAT
tgrunwald@radapodatkowa.pl

Jerzy Martini
Pierwszy Wiceprzewodniczący Grupy VAT
jmartini@radapodatkowa.pl

Marcin Chomiuk
Wiceprzewodniczący Grupy VAT
mchomiuk@radapodatkowa.pl

Wojciech Wach
Wiceprzewodniczący Grupy VAT
wwach@radapodatkowa.pl

Marta Szafarowska
Wiceprzewodnicząca Grupy VAT
mszafarowska@radapodatkowa.pl

Rafał Ciołek
Przewodniczący Grupy CIT/PIT
rciolek@radapodatkowa.pl

Jacek Bajson
Wiceprzewodniczący Grupy CIT/PIT (odpowiedzialny za PIT)
jbajson@radapodatkowa.pl

Adam Soska
Wiceprzewodniczący Grupy CIT/PIT
asoska@radapodatkowa.pl

Tomasz Misiak
Pierwszy Wiceprzewodniczący Grupy Polityki Podatkowej
tmisiak@radapodatkowa.pl

Alicja Sarna
Wiceprzewodnicząca Grupy Polityki Podatkowej
asarna@radapodatkowa.pl

Piotr Passowicz
Ekspert Wiodący ds. Monitoringu Orzecznictwa Sądowego
ppassowicz@radapodatkowa.pl

Witold Literacki
Przewodniczący Grupy Akcyzowej
wliteracki@radapodatkowa.pl

Wojciech Krok
Wiceprzewodniczący Grupy Akcyzowej
wkrok@radapodatkowa.pl

Krzysztof Rutkowski
Wiceprzewodniczący Grupy Akcyzowej
krutkowski@radapodatkowa.pl

Krzysztof Berliński
Przewodniczący Zespołu ds. Podatku od Nieruchomości
kberlinski@radapodatkowa.pl

Jakub Żak
Przewodniczący Zespołu ds. Opodatkowania Instytucji Finansowych 
jzak@radapodatkowa.pl